Ordnung must sein!!Må løpe,damer og vin venter...
Ordnung must sein!!
Skoposen er så vakker at jeg tror jeg må ønske meg gullsko:-)
Vet ikke hvordan jeg skal få takket deg, Siw....men tusen tusen takk for denne fantastiske gaven! Nå gleder jeg meg til å finne ut hvor de fine tingene skal være.
Jeg har nytt fuglebad som bare kostet 99 kr!!
Herlig slitt..og i kombinasjon med oliventreet er det bare akkurat slik jeg liker det. Om det kan kalles tre da, bittelite som det er...
Spisepause måtte til...
Pose til telys, og rosa pynt i glassklokken.
Vakkert kort fra Hulda, "Carpe diem!!"
I dag har jeg grepet dagen ..dro fra jobb 14.30, lot jobbe være jobb og siden det er meldt regn på søndag kan jeg jobbe litt da! Nå skinner jo solen og det er fredag!!
Har fått ikke bare en,men tre (!) utmerkelser denne uken,varm og glad takk til Camilla og Christina! Camilla er et nytt bekjentskap som i tillegg til å ha en flott blogg driver nettbutikk med GREENGATE!!!! Hurra..:-) Christina og jeg har blogget en stund, hun viser alltid vakre bilder fra et strøkent hjem og hun har to skjønne småprinser! Jeg vet at denne skal sendes videre til seks stykker, men tror den har vandret rundt en stund. Har du den ikke,ta den med på vei ut-alle "mine" fortjener den!!
Den gamle boksen er og fra mormors hus!
Så,tusen takk til skjønne Maria for denne flotte utmerkelsen, du skal vite jeg ble kjempeglad. Maria har en flott blogg jeg er innom hver dag!
Et lite bli-ny-prosjekt! Spraymaling....
Pleier aldri å plante ut noe før tidligst 1.mai...men litt stemor mm har det blitt. Har mye lavendel mellom rosebedene, og iår har jeg kjøpt en til å ha på trappa!
Burde vært i seng,skal være på stadion 8.30 i morgen.....
Innkjøp av joggesko, sandaler og vårjakker står på agendaen, før det er fotballturnering både i dag og i morgen!! Så gøy at fotballkampene endelig begynner!!!
En annen supersnill dame er eieren av denne bloggen! Ikke driver hun nettbutikk,så snakk om super service! Falt helt for den grønne lille kassa, og med sendte Siw Merethe en fint lite kort og en blomsterpinne. Tusen takk!!